PAriuri Vineri . tenis Hertogenbosh Tanarul A zverev vs Benneteau. ATP Stuttgart : Kohlschreiber Pouille, T haas – M Zverev

IN Olanda Turneu pe iarba Hertogenbosch >

Benneteau – A Zverev . Jucatorul Francez a jucat bine pe hard anul asta in ferbruarie martie a a castigat la cherbourg 3 meciuri. a pierdut cu Simon.

A mai castigat cate 2 meciuri pe la cate n turneu Challenger. Are 36 de ani nu mai este agresiv , dar in primul tur a facut victorie mare cu Mahut care esgte bun pe iarba. a revenit de la 0-1 seturi si a castigat.  Cel ai bn jucator tanar A zverev a castigat turneul de la Roma pe Zgura invingandu-l pe Djokovic, la Munchen. MAdrid a ajuns in sferturi .

Deci este un jucator foarte puternic si cu o tehnica buna de retur. Este de un nivel mult superior.

Benneteau – A zverev , scor corect 0-2 @ 1.50

Kohlschreiber Pouille

GErmanul un jucator care a facut meciui slabe pe zgura el a jucat mediocru, este pe 34 in clasamentul ATp . Dar pe iarba a re experienta. in primele 2 meciuri a castigat cu Baghdatis acesta abandonand la 0-1 seturi. apoi a trecut de S Johnson locul 23.

Pouille a avut dificultati cu Struff a ajuns in decisiv, a fost in spate cu break pentru struff. a revenit, apoi In tibreak a u fost rasturnari de situatie a avut Struff mingi de meci.

Cred ca Kohlschreiber are calitate pe iarba.

Kohlschreiber castiga @ 1.60

Haas M Zverev.

Tommy haas germanul de 38 de ani a facut surpza castigandin fata lui Federer.

In meciul acela Federer a avut un set in fata, dar Haas a revenit si l-a invins pe elvetian 7-6 6-4 inn urmatoarele doua. M zverev nu este lca Fed care venise laacel meci dirrect dupa o pauza de 3 uni.

M Zverev a trecut in prmele meciuri  de hanfmann si JAziri 2-0.

M zverev este un jucator excelent de IArba si Cred ca Haas va fi ajuns de oboseala.